2015-04-15 22:37:59

Sokół Sieniawa nie dał szans Tomasovii. Dwa gole Mateusza Jędryasa

Piłkarze Sokoła Sieniawa pewnie ograli Tomasovię (fot. Tomasz Sowa)
Sokół Sieniawa rozbił Tomasovię Tomaszów Lubelski 4-0. Dwa gole zdobył Mateusz Jędryas.

Podopieczni Ryszarda Federkiewicza nie dali najmniejszych szans rywalom z Tomaszowa Lubelskiego.

Do przerwy było 1-0 po golu Mateusza Trawki i goście mieli jeszcze nadzieję na korzystny rezultat, ale w miarę upływu czasu gospodarze zdobywali coraz większą przewagę.

Drugiego gola dla Sokoła Sieniawa zdobył chwilę po zmianie stron Mateusz Jędryasa, a niedługo później na 3-0 podwyższył Dawid Pigan, który wszedł na boisko minutę wcześniej.

Okazałe zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Jędryas, który w doliczonym czasie zdobył swoją drugą bramkę.

SOKÓŁ SIENIAWA - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 4-0 (1-0)

1-0 Trawka (29)
2-0 Jędryas (48)
3-0 Pigan (70)
4-0 Jędryas (90+3)

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Skała, Bigas (76. Bursztyka), Flis, Faka, Siwyj, Demusiak (73. M. Padiasek), Wróbel (69. Pigan), Hass, Trawka (67. Wilusz), Jędryas

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Bartoszyk - Bojarczuk, Chwała, Baran (62. Raczkiewicz), Kozyra, Misztal, Paskiw, Skibam, Słotwiński (46. Groborz), Smoła, Żurawski

Sędziował: Piotr Kozłowski (Lublin). Żółte kartki: Siwyj, Faka - Groborz