2015-04-04 18:14:09

Wpadka Siarki Tarnobrzeg. Porażka u siebie z Wisłą Puławy [WIDEO]

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg (żółto-czarne koszulki) od wygranej w derbach ze Stalówką ponieśli już dwie porażki (fot. Grzegorz Lipiec)
Siarka Tarnobrzeg, dość niespodziewanie, przegrała z niżej notowaną Wisłą Puławy 0-2.

Po przegranej w Wałbrzychu kibice Siarki Tarnobrzeg liczyli na trzy punkty w starciu z Wisłą Puławy. Niestety srogo się zawiedli bo podopieczni Ryszarda Kuźmy, po bardzo słabym meczu, znów zostali bez punktów.

Obydwa gole padły po przerwie. W 61. minucie rzut karny wykorzystał Konrad Nowak, a 10 minut później na 2-0 dla dości podwyższył Jarosław Niezgoda.

SIARKA TARNOBRZEG - WISŁA PUŁAWY 0-2 (0-0)

0-1 Nowak (61-karny)
0-2 Niezgoda (71)

Siarka Tarnobrzeg: Melon - Stępień, Stefanik, Waleńcik, Nadolski, Chwastek (62. Rajevac), Kukiełka, Frankiewicz (77. Tunkiewicz), Traore, Parobczyk (62. Więcek), Truszkowski

Wisła Puławy: Penkovets - Lisiecki, Budzyński, Pielach, Fedoriw, Sedlewski (79. Pożak), Maksymiuk, Maciej Machalski (84. Charzewski), Szczotka (90. Dobrowolski), Nowak (70. Litwyniuk), Niezgoda

Sędziował: Dawid Pająk (Wadowice). Żółte kartki: Nadolski, Waleńcik (Siarka) - Nowak, Łytwyniuk (Wisła)

Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 0-2 [WIDEO, BRAMKA]