2015-04-04 14:12:54

Sokół Sieniawa wygrał z Karpatami Krosno. Gol Jędryasa w 93. minucie

U siebie Karpaty (biało-niebieskie koszulki) wygrał 2-0, ale w rewanżu lepszy był Sokół.
Gol Mateusza Jędryasa w 93. minucie spotkania dał wygraną Sokołowi Sieniawa nad Karpatami Krosno.

Pojedynek Sokoła Sieniawa z aktualnym liderem 3 ligi lubelsko-podkarpackiej od pierwszych minut był bardzo wyrównany i bardzo długo żaden z zespołów nie mógł trafić do siatki.

W samej końcówce wszystko wskazywało już, że Karpaty Krosno wywiozą punkt z Sieniawy, ale w 93. minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Jędryas dając zwycięstwo miejscowym.

SOKÓŁ SIENIAWA - KARPATY KROSNO 1-0 (0-0)

1-0 Jędryas (90+3)

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Hass, Skała, Siwyj, Faka, Wilusz, Bigas, Bursztyka (57. Wróbel), Trawka (81. Małyk), Pigan (86. Partyka), Maca (87. Jędryas)

Karpaty Krosno: Żukowski – Chmielowski, Zych, Kolbusz, Kapuściński, Krzysztoń, Popielarz (63. Kasza), Sikorski, Walaszczyk, Buczek, Fundakowski (46. Kantor)

Sędziował: Piotr Burak (Zamość). Żółte kartki: Jędryas, Partyka - Buczek