2015-04-03 21:08:12

Stal Stalowa Wola zremisowała w Pruszkowie. Gol Płonki i "czerwo" Kachniarza

Piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali 1-1 ze Zniczem Pruszków w wyjazdowym meczu 24. kolejki drugiej ligi.

Spotkanie rozpoczęło się z blisko 20-minutowym opóźnieniem z powodu problemów z oświetleniem na stadionie Znicza Pruszków.

Gospodarze od pierwszych minut byli stroną przeważającą. Już w 12. minucie spotkania do siatki trafił Andrzej Niewulis, ale sędzia gola nie uznał dopatrując się faulu.

Dwadzieścia minut później piłkarze Znicza znów cieszyli się z bramki. Tym razem zdobytej słusznie, za sprawą Macieja Górskiego. Do przerwy "Stalówka" przegrywała 0-1.

Gracze Stali Stalowa Wola wyrównali stan pojedynku w 65. minucie. Na listę strzelców po raz kolejny w tj rundzie wpisał się Tomasz Płonka, który trafił do bramki głową.

Dziesięć minut później czerwoną kartką ukarany został Michał Kachniarz i podkarpacki zespół musiał kończyć to spotkanei w dziesiątkę. Na szczęście remis udało się utrzymać.

ZNICZ PRUSZKÓW - STAL STALOWA WOLA 1-1 (1-0)

1-0 Górski (33)
1-1 Płonka (65)

Znicz Pruszków: Bigajski - Rackiewicz (79. Dobosz), Kucharski, Jędrych,  Gurzęda, Żurek (69. Kopciński), Tomczyk, Nawrocki, Niewulis, Kraska (72. Banaszewski), Górski

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Bogacz, Kachniarz, Kowalski - Mikołajczak (62. Kovacević), Kantor, Stelmach, Jakubowski, Sekulski, Płonka

Sędziował: Sławomir Smaczny (Bytom). Żółte kartki: Gurzęda, Tomczyk - Mikołajczak, Stelmach, Jakubowski. Czerwona kartka: Kachniarz (75, brutalny faul)