2015-04-01 19:43:01

4 liga podkarpacka: Strumyk Malawa lepszy od Sokoła Nisko awansem

Strumyk Malawa (czerwome stroje) pewnie pokonał graczy Sokoła Nisko (fot. Bogusław Szczurek)
Strumyk Malawa wygrał 5-2 z Sokołem Nisko w rozegranym awansem meczu 18. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Podopieczni Macieja Rusina swój mecz 18. kolejki 4 ligi podkarpackiej rozegrali już dziś i odnieśli pewne zwycięstwo.

Piłkarze Strumyka Malawa świetnie weszli w mecz. Pierwszego gola zdobył już w 7. minucie Adrian Tokarz, a niewiele ponad kwadrans później gospodarze wygrywali aż 4-0 (do siatki trafiali kolejno Adrian Szyszka, Bartosz Kozicki i Damian Ćwikła).

Chwilę przed zmianą stron jedną bramkę straty dla Sokoła Nisko odrobił Michał Serafin (z rzutu karnego) i do przerwy gospodarze prowadzili 4-1.

Po zmianie stron Michał Serafin zdobył swojego drugiego gola zmniejsząc rozmiary porażki Sokoła. Ostatnie słowo należało jednak do Strumyka - w 80. minucie pewną wygraną miejscowych przypieczętował Adrian Tokarz.

STRUMYK MALAWA - SOKÓŁ NISKO 5-2 (4-1)

1-0 Tokarz (7)
2-0 Szyszka (12)
3-0 Kozicki (21)
4-0 Ćwikła (24)
4-1 Serafin (41-karny)
4-2 Serafin (52)
5-2 Tokarz (80)