2015-03-30 09:15:21

Stal Nowa Dęba wygrała w Soninie i pnie się w górę tabeli

Stal Nowa Dęba (niebiesko-białe stroje) wygrała ważny mecz w Soninie (fot. Mieczysław Turczyn)
Piłkarze Stali Nowa Dęba wygrali 3-1 z Sawą Sonina w wyjazdowym pojedynku 17. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Goście szybko wyszli na prowadzenie i nie oddali go już do końca. Do przerwy Stal Nowa Dęba prowadziła 2-0 po golach Szymona Serafina i Jana Polka.

W 55. minucie kontaktową bramkę dla Sawy Sonina strzelił Ukrainiec Nazar Miliszczuk, ale ostatnie słowo należało do przyjezdnych.

W ostatniej minucie spotkania wynik spotkania na 3-1 dla Stali ustalił Michał Panek.

Dzięki wygranej gracze z Nowej Dęby awansowali na 10. pozycję w tabeli.

SAWA SONINA - STAL NOWA DĘBA 1-3 (0-2)

0-1 Sz. Serafin (22)
0-2 Polek (28)
1-2 Miliszczuk (55)
1-3 Panek (90)

Sawa Sonina: Koryl - Woźniak (12. Grad), Dziedzic, Świst, Bereś, Nycz , Graczyk, Paczocha, Cieślik, Wójcik (50. Kurzeja), Miliszczuk

Stal Nowa Dęba: Kotrych - Diektiarenko, Rachwał, Dudek, Bartkiewicz, K. Serafin, S. Serafin, Wilk (79. Panek), Rożnowski, Urbaniak (90. Kwaśnik), Polek (69. Milanowski)

Sędziował: Łukasz Łamasz (Jarosław). Żółte kartki: Paczocha, Świst - K. Serafin. S. Serafin, Rożnowski