2015-03-28 20:03:55

JKS Jarosław znów nie strzelił bramki i przegrał z Orlętami Radzyń Podlaski [WIDEO]

Orlęta Radzyń Podlaski (zielone stroje) wygrały w Jarosławiu 2-0.
JKS Jarosław przegrał na własnym stadionie z Orlętami Radzyń Podlaski 0-2. Goście strzelili dwie bramki w drugiej części sobotniego meczu.

Orlęta Radzyń Podlaski przyjechały do Jarosławia w roli faworyta. Goście nie zawiedli grupy swoich kibiców. Pierwsza połowa była mało ciekawa. Optycznie przewagę mieli przyjezdni. W 38. minucie Orlęta zmarnowały dogodną okazję z rzutu wolnego. Na siedemnastym metrze sfaulowany został wtedy Daniel Adison

Goście dopięli swego w 47. minucie spotkania. Z rzutu rożnego dośrodkował Piotr Zmorzyński, a na piątym metrze nogę dołożył obrońca Wojciech Jakubiec i Orlęta cieszyły się z gola. W 69. minucie JKS Jarosław miał  okazję z rzutu wolnego, pięć metrów od linii pola karnego po zagraniu ręką Patryka Szymali.
Orlęta dobiły jarosławian w 72. minucie. Ponownie w roli głównej Piotr Zmorzyński - centra w pole karne, a tam najwyżej wyskakuje Witalij Melnyczuk i strzałem głową pokonuje grającego trenera JKS, Piotra Ciska. W doliczonym czasie gry golkipera JKS próbował zaskoczyć jeszcze Dominik Kula.

JKS Jarosław po trzech kolejkach rundy wiosennej 3 ligi lubelsko-podkarpackiej ma na koncie dwie porażki i jeden remis.

JKS JAROSŁAW - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI  0-2 (0-0)

0-1 Jakubiec (47)
0-2 Mielniczuk (72)

JKS Jarosław: Cisek - Wróbel (70. Jamrozik), Klucznik, Saramak, Puńko - Soczek, Sobol (46. Fedor), Bańka (80. Kiwior), Gliniak - Pawlak, Jurczak

Orlęta Radzyń Podlaski: Stężała - Leszkiewicz, Jakubiec, Zarzecki, Szymala - Mielniczuk (90. Nowacki), Kot, Borysiuk, Tymosiak (85. Powałka), Zmorzyński (88. Kula) - Adison

Sędziował: Paweł Kantor (Dębica). Żółte kartki: Wróbel, Klucznik, Gliniak, Jurczak - Kot, Adison. Czerwona kartka: Klucznik (86, druga żółta). Widzów: 250

JKS Jarosław - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 [KIBICE, WIDEO]