http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-10-20 21:14:17

sparing: Stal Stalowa Wola - AMSPN Hetman Zamość 1-5

Piłkarz drugoligowej Stali Stalowa Wola przegrali w meczu sparingowym z grającym w A-klasie AMSPN Hetmanem Zamość 1-5. "Stalówka" zaprezentowała się po prostu fatalnie.
 
Piłkarze Stali Stalowa Wola mają przerwę w rozgrywkach do 30 października, gdy podejmować będą Resovię Rzeszów. Spotkanie najbliższej kolejki z Wigrami Suwałki "Stalówka" rozegrała awansem (0-0). Zamiast treningu zagrali sparing, ale tego dnia nic nie wychodziło tak jak powinno.
 
Gracze Stali Stalowa Wola przegrali z występującą w A-klasie ekipą AMSPN Hetman Zamość w bardzo słabym stylu. Zespół dał sobie strzelić aż pięć bramek.
 
- Nasz sparing to był dramat i katastrofa. Mogę tylko przeprosić za cały zespół. Szczerze powiedziawszy dawno nie pamiętam takiego spotkania w naszym wykonaniiu - podkreślał Jaromir Wieprzęć w rozmowie z Echem Dnia.
 
- Młodzi chłopcy powinni pokazać trenerowi, co są warci, a tego niestety nie było tym razem widać. Do porządku dziennego nie da się przejść po takim spotkaniu, w szatni trzeba powiedzieć sobie parę ostrzejszych słów. Takie słowa usłyszy drużyna też od trenera, który miał prawo się zdenerwować. Można przegrać, ale nie w takim stylu.
 
A zespół z Zamościa - Autonomiczna Młodzieżowa Sekcja Piłki Nożnej Hetman - to ciekawy "przypadek”. Jak przyznał trener Robert Wieczerzak w jego drużynie "była sprężarka na 200 procent na mecz ze Stalą". W AMSPN Hetman grają zawodnicy z drugoligową przeszłością, którym przyszło występować w klasie A po upadku piłki w Zamościu. Ale w tejże klasie A drużyna jest… bojkotowana przez pozostałe zespoły, które nie chcą z nią rywalizować. I zamojszczanie zbierają kolejne punkty walkowerem, a co tydzień są zmuszeni rozgrywać sparingi.

STAL STALOWA WOLA - AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ 1-5 (1-2)
Bramki: Paprocki (38) - Grela 2 (17, 45), Kornas (57), Kita (64), Kycko (66).
 
Stal: Kusiowski – Demusiak, Wieprzęć, Witek, Myszka – Panikowski, Bednarz, Horajecki, Gilar, Getinger – Paprocki oraz Sienkiewicz, Radawiec, Gęśla, Kocój, Mistrzyk, Majowicz.
 
źródło: Echo Dnia
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem