http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-10-20 19:10:47

Bramkarz z Podkarpacia w Jagiellonii Białystok

Sebiastian Kosiorowski, wychowanek Kolbuszowianki Kolbuszowa, podpisał dziś kontrakt z ekstraklasową Jagiellonią Białystok.

Pozostający ostatnio bez klubu 20-latek przyjechał dwa tygodnie temu na testy do Białegostoku, które jak się okazuje przeszedł pomyślnie.

- Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do Jagiellonii. Podpisanie kontraktu z liderem Ekstraklasy to świetna sprawa - podkreśla na łamach oficjalnego portalu Jagiellonii Kosiorowski.

Ostatnim klubem Kosiorowskiego był szkocki Motherwell. - Pierwszy rok grałem w drużynie juniorów do lat 19. Później byłem rezerwowym bramkarzem w pierwszym zespole. W lidze niestety nie szło nam najlepiej, przegraliśmy cztery mecze z rzędu i zwolniono trenera. Jak wiadomo każdy do współpracy dobiera sobie odpowiednie osoby, ja i wielu moich kolegów z zespołu nie pasowaliśmy do koncepcji nowo tworzonej drużyny i musieliśmy się pożegnać z klubem - mówi bramkarz.

Kosiorowski zamierza walczyć o miejsce w pierwszej drużynie. - Przyszedłem do drużyny żeby zwiększyć konkurencję na pozycji bramkarza. Wiem, że nie będzie łatwo przebić mi się do pierwszego składu. Widziałem jak gra Sandomierski i muszę przyznać, że to bardzo dobry golkiper. Będę pracował na treningach i mam nadzieję, że w końcu to zaowocuje - zakończył Kosiorowski.

źródło: Jagiellonia Białystok

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem