2015-03-22 17:56:11

Wólczanka wypunktowała Stal Kraśnik. Cenne wyjazdowe trzy punkty

Piłkarze Wólczanki (biało-czerwone stroje) wygrali w Kraśniku z tamtejszą Stalą.
Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała 3-1 w wyjazdowym meczu ze Stalą Kraśnik.

Piłkarze Marka Rybkiewicza mogli wyjść na prowadzenie już 13. minucie spotkania, ale gol zdobyty prez Krzysztofa Pietlucha nie został uznany (sędzia odgwizdał spalonego). Do przerwy było 0-0.

W drugiej połowie prowadzenie Wólczance Wólka Pełkińska dał Maciej Lech, a kilka minut później poprawił Krzysztof Pietluch i podkarpacki zespół prowadził 2-0.

W 66. minucie kontaktową bramkę strzelił Filip Drozd, ale beniaminek z Wólki Pełkińskiej odpowiedział w ciągu kilkudziesięciu sekund kolejnym trafieniem Macieja Lecha.

Ostatecznie mecz zakończył się wygraną gości 3-1. Kolejnym rywalem Wólczanki będzie za tydzień Hetman Żółkiewka (u siebie).

STAL KRAŚNIK - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1-3 (0-0)