2015-03-21 18:50:12

Podlasie Biała Podlaska - Resovia 0-2. Pewna wygrana "Pasiaków"

Resovia wygrała 2-0 w wyjazdowej potyczce z Podlasiem Biała Podlaska. Był to mecz 21. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Obydwa gole dla Resovii padały po przerwie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Mirosław Baran, a pięć minut później na 2-0 podwyższył Tomasz Ciećko.

Dzięki wygranej podopieczni Macieja Huzarskiego umocnili się na pozycji wicelidera. Do prowadzących Karpat Krosno "Pasiaki" tracą pięć punktów, ale krośnianie grają jeszcze w niedzielę w Radzyniu Podlaskim.

PODLASIE BIAŁA PODLASKA - RESOVIA RZESZÓW 0-2 (0-0)

0-1 Baran (50)
0-2 Ciećko (55)

Podlasie Biała Podlaska: Koncki – Adamiuk,  Łakomy,  Mirończuk,  Łukanowski – Wiraszka,  Panasiuk,  Leśniak (87. Sułek),  Kuchynski – Kocoł (65. Jesionek),  Hołownia (58. Sawtyruk)

Resovia Rzeszów: Pietryka – Wilk (90. Sadecki),  Baran,  Makowski,  Szkolnik – Adamski,  Domoń,  Kaliniec,  Rop (77. Dziedzic),  Pyrdek (87. Bieniasz) – Ciećko (87. Róg) - składy za cwks-resovia.pl

Sędziował: Piotr Burak (Zamość). Żółte kartki: Hołownia - Szkolnik