2015-03-21 18:32:02

Stal Mielec dwukrotnie prowadziła w Legionowie, ale znów tylko zremisowała

Podobne tematy 2 liga Legionovia Stal Mielec
Trzeci w tym roku mecz ligowy Stali Mielec zakończył się remisem. Mielczanie zremisowali w Legionowie 2-2.

Podopieczni Janusza Białka nie mają szczęścia do końcówek. Znów prowadzili i stracili gola w końcówce tracąc dwa punkty.

Stal Mielec prowadziła od 18. minuty po golu Sebastiana Łętochy z rzutu karnego. Chwilę później wyrównał Szymon Lewicki i do przerwy było 1-1.

Drugą połową znów lepiej rozpoczęli gości, którzy wyszli na prowdzenie po trafieniu Macieja Domańskiego w 49. minucie.

Na osiem minut przed końcem gola na 2-2 zdobył Kacper Tatara i mielczanie znów stracili cenne punkty.

LEGIONOVIA LEGIONOWO - STAL MIELEC 2-2 (1-1)

0-1 Łętocha (18-karny)
1-1 Lewicki (30)
1-2 Domański (49)
2-2 Tatara (82)

Legionovia Legionowo: Smyłek - Wieczorek, Dankowski, Menzel, Goliński, Maciejewski (69. Tatara), Pavić, Krljanović (55. Przybylski), Czapa (72. Tlaga), Figiel (82. Stromecki), Lewicki

Stal Mielec: Daniel - Duda, Sulewski, Kościelny, Getinger, Domański (66. Nikanowycz), Załucki (65. Prejs), Ślęzak (52. Głaz), Nowak (89. Płatek), Cholewiak, Łętocha

Sędziował: Tomasz Tobiański (Gdańsk). Żółte kartki: Getinger