2015-03-15 13:27:00

Izolator Boguchwała zremisował z Avią Świdnik 1-1

Na zdjęciu z piłką Jacek Tyburczy (fot. zksizolator.eu)
Pojedynek 20. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Avią Świdnik zakończył się remisem 1-1.

Jako pierwsi do siatki trafili goście, którzy wyszli na prowadzenie po golu Marcina Byszewskiego.

Kilka minut później wyrównującego gola dla Izolatora Boguchwała zdobył Jaromir Skiba.

Ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą mógł dać prowadzenie "Izolacji", ale jego uderzenie minimalnie minęło okienko bramki rywali.

Najlepszą okazję w drugiej połowie miał Michał Bereś, ale jego uderzenie zdołał obronić bramkarz Avii Świdnik.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - AVIA ŚWIDNIK 1-1 (1-1)

0-1 Byszewski (17)
1-1 Skiba (25)

Izolator Boguchwała:  Pawlus - Kardyś, Brogowski, Dziedzic (69. Szymański), Dąbek, A. Burak, Skiba, Sitek, Karwat, Bereś (81. Domin), Tyburczy (81. Rześnik)

Avia Świdnik: Gieresz - Gawron (90. Starok), Bednarek, Czępiński, Nowak, Wróbel (66. Sadło), Sadio, Orzędowski (76. Koprucha), Byszewski Mazurek, Oziemczuk (84. Wołos)

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość). Żółte kartki: Tyburczy, Dziedzic, Dąbek, Burak - Byszewski, Wróbel, Czępiński, Mazurek