2015-03-15 00:50:22

Resovia zaczyna od pewnego zwycięstwa z Hetmanem Żółkiewka [WIDEO]

Resovia (biało-czerwone koszulki) wygrała z Hetmanem Żółkiewka 3-1.
Piłkarze Resovii odnieśli pewnie zwycięstwo na inaugurację piłkarskiej wiosny w tym roku. Rzeszowianie pokonali Hetmana Żółkiewka 3-1.

Na pierwszego gola kibice musieli czekać do 41. minuty. Właśnie wtedy piłkę w polu karnym otrzymał Mirosław Baran, który uderzeniem pod poprzeczkę dał prowadzenie "Pasiakom".

Na 2-0 dla Resovii jeszcze przed przerwą podwyższył Konrad Domoń, który trafił do siatki głową.

Trzecie gola dla podopiecznych Macieja Huzarskiego zdobył w 63. minucie meczu 18-letni Przemysław Pyrdek.

Honorową bramkę dla Hetmana Żółkiewka strzelił kilkanaście minut później Rafał Bielak.

RESOVIA RZESZÓW - HETMAN ŻÓŁKIEWKA 3-1 (2-0)

1-0 Baran (41)
2-0 Domoń (45)
3-0 Pyrdek (63)
3-1 Bielak (79)

Resovia Rzeszów: Pietryka - Wilk, M. Baran Makowski, Szkolnik, Adamski (75. Dziedzic), Domoń, Kaliniec, Rop (56. Skuba), Pyrdek (83. Bieniasz), Ciećko (90. Sadecki)

Hetman Żółkiewka: Gwardyński - Skrzypczyński, Świderski, Nogas, Krupski, Wójcik (73. J. Baran), Kosiarczyk, Kasperek, Bogusz, Rutkowski (46. Banaszek), Bielak

Sędziował: Tomasz Jagieła (Krosno). Żółte kartki: Szkolnik, Sadecki