2015-03-14 19:32:33

Niespodzianka w Wólce Pełkińskiej. Wólczanka zaskoczyła Motor Lublin

Wólczanka wygrała z Motorem Lublin 3-2.
Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska sprawili badzo miłą niespodziankę swoim kibicom pokonując Motor Lublin 3-2 w meczu 20. kolejki trzeciej ligi.

Faworyzowany Motor Lublin już po 11. minutach przegrywał 0-2. Gole dla Wólczanki zdobywali kolejno Maciech Lech i Damian Misiło.

Chwilę po zmianie stron swoją drugą bramkę zdobył Maciej Lech i sytuacja "Motorowców" zrobiła się bardzo zła.

W końcówce jednak jeszcze było ciekawie. Najpierw w 61. minucie do siatki trafił Paweł Myśliwiecki, a kilkanaście minut później kontaktowego gola strzelił Kamil Wolski.

Podopieczni Marka Rybkiewicza ostatecznie jednak dowieźli korzystny rezultat do końca i piłkarską wiosnę w tym roku rozpoczęli od wygranej.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - MOTOR LUBLIN 3-2 (2-0)

1-0 Lech (7)
2-0 Misiło (11)
3-0 Lech (52)
3-1 Myśliwiecki (61)
3-2 Wolski (75)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Groch - Flak (90. Wójcik), Gaweł, Misiło (78. Bober), A. Poprawa, Kocur (68. Boratyn), Padiasek, Gwóźdź, B. Poprawa, Lech, Pietluch

Motor Lublin: Lipiec - Falisiewicz, Dykyyj, Karwan, Kazubski, Piekarski, Król (46. Paluch), Mroczek, Majewski (46. Wolski), Szymanek, Myśliwiecki (81. Ptaszyński)

Sędziował: Michał Ziemba (Rzeszów). Żółte kartki: Misiło, B. Poprawa - Piekarski, Dykyyj, Ptaszyński