2015-03-14 17:43:20

Stal Stalowa Wola przegrała u siebie z Nadwiślanem Góra

Po efektownym zwycięstwie w Katowicach piłkarze Stalówki stracili punkty przed własna publicznością.
Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali 0-1 z Nadwiślana Góra w meczu 21. kolejki 2 ligi.

Po efektownej wygranej w Katowicach kibice Stali Stalowa Wola liczyli na gładką wygraną z niżej notowanym Nadwiślanem Góra.

Niestety tak się nie stało. Goście wcale się nie przestraszyli; zagrali odważnie i dopięli swego wyworząc ze Stalowej Woli trzy punkty. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 80. minucie spotkania Mariusz Masternak.

Gracze "Stalówki" kończyli to spotkanie w dziesiątkę po tym jak w 85. minucie czerwonym kartonikiem ukarany został Damian Łanucha (druga żółta kartka).

STAL STALOWA WOLA - NADWIŚLAN GÓRA 0-1 (0-0)

0-1 Masternak (80)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Wrona, Kachniarz, Kowalski, Mikołajczak, Łanucha, Argasiński, Jakubowski (62. Tur), Sekulski, Płonka (60. Michałek)

Nadwiślan Góra: Taudul - Boczek, Masternak, Wójcik, Napora (81. Ogrocki), Glanowski, Kaszok, Skrobol, Setla (86. Kocur), Furczyk (90. Wasiluk), Balul

Sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska). Żółte kartki: Bartkiewicz, Jakubowski, Łanucha, Michałek - Setla, Wójcik, Masternak, Boczek, Kaszok. Czerwona kartka: Łanucha (85, druga żółta). Widzów: ok. 1000

Stal Stalowa Wola - Nadwiślan Góra 0-1 [WIDEO, SKRÓT MECZU]