http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-10-13 22:58:08

Euro 2012: Straszęcin nie będzie bazą treningową?

Ośrodek Przygotowań Piłkarskich w Straszęcinie ma małe szanse stać się bazą treningową dla reprezentacji biorących udział w Euro 2012.
 
Podarpacki ośrodek nie znalazł się na liście 21 obiektów rekomendowanych do UEFA na bazy treningowe dla reprezentacji biorących udział w Euro 2012. W praktyce może oznaczać to, że na Podkarpaciu nie będzie stacjonować żadna z reprezentacji biorąca udział w mistrzostwach.
 
Straszęcin jest jedynym ośrodkiem w naszym regionie, który był brany pod uwagę przez spółkę PL.2012. Zakwalifikował się do najlepszych 44 obiektów, ale ostatecznie nie zostanie zarekomendowany europejskim federacjom.
 
W praktyce nie oznacza to, że żadna z ekip nie może tutaj tracić - właściciel ośrodka Jan Jurkiewicz zapowiedział starania o wpis na listę rezerwową.
 
Ośrodek Przygotowań Piłkarskich im. Kazimierza Górskiego w Straszęcinie koło Dębicy jest najnowocześniejszym tego typu obiektem na Podkarpaciu. Często odbywają się tu zgrupowania reprezentacji. W najbliższym czasie obiekt zostanie rozbudowany, właściciel zapewnia, że zdąży przed Euro 2012.
 
źródło: Obserwator Lokalny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem