2015-02-28 13:55:41

sparing: Stal Kraśnik - Stal Stalowa Wola 0-1

Piłkarze Stalówki odnieśli skromne zwycięstwo w Kraśniku. Za tydzień wracają rozgrywki drugiej ligi (fot. stalstalowawola.pl)
Stal Stalowa Wola wygrała 1-0 ze Stalą Kraśnik w ostatnim przed ligą meczu sparingowym.

Jedyny gol dla Stali Stalowa Wola padł w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, a jego autorem najlepszy strzelec drużyny Łukasz Sekulski.

W 62. minucie mogło być 2-0, ale jeden z zawodników "Stalówki" nie wykorzystał rzutu karnego.

STAL KRAŚNIK - STAL STALOWA WOLA 0-1 (0-1)

0-1 Sekulski (45+1)

Stal Kraśnik: Marcin Matysiak, Kalisz, Orzeł, Olenyuk, Dinia, Leziak, Mateusz Matysiak, Szpikula, A. Chamera, Szewc, Hudzik oraz K. Chamera, Gajewski, Nowak

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Wrona, Kachniarz, Kowalski, Argasiński, Łanucha, Mikołajczak, Tur, Sekulski, Płonka oraz Drzymała, Kloc, Żmuda, Stelmach, Kałat, Kantor, Mistrzyk, Kovacević