2010-09-28 11:16:56

Strumyk Malawa ma nowego trenera: Wołowiec za Domarskiego

Marcin Wołowiec, były szkoleniowiec juniorów rzeszowskiej Stali, został nowym trenerem IV-ligowego Strumyka Malawa.
 
Wołowiec jest wychowankiem Stali Rzeszów. Występował także w Stali Łańcut i Czarnych Kraczkowa. Od 2002 roku pracuje z grupami młodzieżowymi rzeszowskiej Stali jako trener. Jego największym sukcesem jest brązowy medal mistrzostw Polski juniorów starszych wywalczony ze Stalą SprintExpress Rzeszów w lipcu tego roku.

Wołowiec jako trener pracował także z wojewódzką kadrą młodzieżową (przez 5 lat) oraz z rezerwami Stali w V lidze, a od początku sezonu był szkoleniowcem drużyny juniorów Strumyka.

Piłkarze Strumyka po ośmiu kolejkach zajmują 10. miejsce w tabeli, jednak aż 5 spotkań rozegrali przed własną publicznością. Martwić mogą szczególnie porażki z Lechią Sędziszów i Sokołem Nisko, które powinny być w zasięgu drużyny z Malawy.

- Zespół nie gra tak jak sobie założyliśmy, dlatego zadecydowaliśmy, że czas na zmiany. Z trenerem Domarskim rozstaliśmy się w dobrej komitywie, za porozumieniem stron. Uznaliśmy, że taka decyzja będzie najlepsza dla drużyny – podkreśla jeden z działaczy Strumyka w rozmowie z Nowinami.

Marcin Wołowiec na trenerskim stołku w drużynie seniorów Strumyka zadebiutuje już w najbliższą sobotę w Nowej Dębie w pojedynku z tamtejszą Stalą.
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem