2010-09-21 21:09:56

Wojciech Borecki trenerem Resovii Rzeszów

Drugoligowa drużyna Resovii Rzeszów na nowego trenera. Kierującego zespołem przez niespełna trzy tygodnie Artura Łuczyka zastąpił Wojciech Borecki.
 
Borecki cieszy się popularnością zwłaszcza na Śląsku. Uchodzi za odkrywcę wielu piłkarskich talentów, a największym z nich jest Ireneusz Jeleń. W swojej dotychczasowej karierze trenerskiej pracował z drużynami m.in Piasta Gliwice, GKS-u Katowice (w Ekstraklasie) oraz KSZO Ostrowiec. Prowadził równierz w Bielsku Białej Szkołe Mistrzostwa Sportowego. Ostatnim klubem w jakim pracował Wojciech Borecki był GKS Jastrzębie, który przejął w trakcie poprzedniego sezonu.

Artur Łuczyk, który prowadził Resovię jedynie w trzech spotkaniach (w tym dwóch ligowych i towarzyskim z Wisłą Kraków), został przesunięty spowrotem do roli drugiego szkoleniowca.

Umowa jaką Wojciech Borecki związał się z rzeszowskim drugoligowcem obowiązuje do końca sezonu, zawiera jednak klauzulę umożliwiającą wcześniejsze jej rozwiązanie.
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem