2015-01-31 15:43:24

sparing: Stal Mielec - Czarni Połaniec 5-1

Stal Mielec wygrała 5-1 z Czarnymi Połaniec w rozegranym dziś meczu sparingowym.

Gole dla podopiecznych Janusza Białka zdobywali kolejno Sebastian Duda, Kamil Radulj, Rafał Jankowski, Mateusz Cholewiak i Damian Bożek.

Piłkarze Czarnych Połaniec honorowego gola zdobyli przy stanie 3-0 dla mielczan po trafieniu Piotra Kamińskiego. Dzisiejsi rywale Stali występują na co dzień w 3 lidze małopolsko-świętokrzyskiej.

W barwach Stali Mielec zagrało dwóch testowanych obrońców - 19-letni Arkadiusz Wielgosz (Piast Tuczempy) i 20-letni Franciszek Siwek (Warta Poznań).

5-1 Bożek (74)

Stal Mielec (I połowa): Libera - Załucki, Duda, Głaz, Radulj, Domański, Siwek, Jankowski, Wielgosz Getinger, Płatek; (II połowa): Libera - Korzępa, Siwek, Bożek, Kościelny, Cholewiak, Baran, Żubrowski, Rokita, Łętocha, Wrona