2014-11-29 14:54:00

"Stalówka" wygrała z Rakowem Częstochowa 3-1

Stal Stalowa Wola wygrała 3-1 z Rakowem Częstochowa w meczu 19. kolejki drugiej ligi.

Piłkarze prowadzeni przez Jaromira Wieprzęcia mogą być zadowoleni z ostatniego ligowego występu przed przerwą zimową. "Stalówka" zwyciężyła 3-1.

Prowadzenie gospodarzom dał chwilę przed przerwą Mateusz Argasiński, a wynik meczu na 2-0 podwyższył w 56. minucie Radosław Mikołajczak.

Stal Stalowa Wola - Raków Częstochowa 3-1 [WIDEO, BRAMKI]

Kilka minut przed końcem samobójczą bramkę zdobył Mateusz Kantor, który niefortunnie interweniował przy dośrodkowaniu zmniejszając tym samym rozmiary porażki Rakowa Częstochowa.

Zwycięstwo Stali przypieczętował Łukasz Sekulski, który trafił do siatki w doliczonym czasie gry wykorzystując rzut karny. Dla "Sekula" był to już 18 gol w tym sezonie!

Więcej o meczu wkrótce.

STAL STALOWA WOLA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3-1 (1-0)

1-0 Argasiński (43)
2-0 Mikołajczak (56)
2-1 Kantor (82-samobójcza)
3-1 Sekulski (90+2-karny)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Kantor, Czarny, Bogacz, Kowalski (83. Płonka), Mikołajczak (64. Mistrzyk), Argasiński (90+4. Tur), Samołyk, Łanucha (90. Żmuda), Michałek, Sekulski

Raków Częstochowa: Wróbel - Pluta, Góra (31. Marchewka), Reiman, Kmieć (53. Pląskowski), Pawlusiński, Pełka (89. Żurawski), Brzęczek (69. Serafin), Holik, Mońka, Balogun

Sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).  Żółte kartki: Marcin Kowalski, Mateusz Kantor (Stal) oraz Tomasz Pełka, Kayode Balogun (Raków).  Widzów: 1200