2010-09-01 00:09:27

Jacek Kuranty wraca do Siarki

Występujący ostatnio w drużynie spadkowidza z Ekstraklasy Odrze Wodzisław Śląski Jacek Kuranty przeniósł się do trzecioligowej Siarki Tarnobrzeg.

Kuranty był zawodnikiem Odry zaledwie przez miesiąc, w trakcie którego trzykrotnie wystąpił na boisku w barwach górnośląskiego pierwszoligowca. Ostatnio rozwiązał kontrakt ze swoim klubem i związał się z trzecioligową Siarką ze swojego rodzinnego Tarnobrzega.

Nowy-stary piłkarz Siarki ma za sobą 113 spotkań rozegranych na najwyższym szczeblu rozgrywek, w których zdobył dwa gole, a obydwa jeszcze w barwach... Siarki. W trakcie swojej kariery Kuranty reprezentował także barwy GKS-u Bełchatów, Odry Wodzisław Śląski (dwukrotnie), oraz Polonii Bytom. Cztery tygodnie temu Kuranty ponownie przeszedł do Odry Wodzisław Śląski, rozegrał w tym zespole trzy mecze i rozwiązał kontrakt.


źródło: Echo Dnia

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem