2014-11-11 21:42:12

JKS Jarosław nie wygrał od sześciu spotkań. Remis ze Stalą Kraśnik

Piłkarze JKS-u Jarosław zremisowali ze Stalą Kraśnik w meczu 17. kolejki. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy. W 9.minucie prowadzeniem JKS-owi Jarosław dał Łukasz Tyrawski, który w efektowny sposób przelobował bramkarza Stali Kraśnik.

Goście wyrównali dopiero po przerwie. W 58. minucie piłki we własnym polu karnym ręką dotknął Marcin Sobol, a arbiter wskazał na "wapno". Jedenastkę pewnie wykorzystał Filip Drozd i było 1-1. Wynik nie zmienił się już do końca.

Jarosławianie przedłużyli tym samym niekorzystną passę spotkań bez zwycięstwa do sześciu. Podopieczni Grzegorza Łuczyka ostatni raz ze zwycięstwa cieszyli się 4 października (w wygranym 2-1 meczu z Tomasovią).

JKS JAROSŁAW - STAL KRAŚNIK 1-1 (1-0)

1-0 Tyrawski (9)
1-1 Drozd (58-karny)

JKS Jarosław: Cisek – Puńko, Klucznik, Sobol, Gliniak – Oziębło (74. Świst), Fedor, Bańka, Jurczak (63. Pawlak), Raba (81. Jamrozik) – Tyrawski

Stal Kraśnik: Marcin Matysiak – Orzeł (62. Skrajnowski), Pietroń, Mateusz Matysiak, Oleniuk – Leziak, Pokotyliuk, A. Chamera (83. K. Chamera), Biały (68. Wojtaszek), Szewc (90. Goździuk) – Drozd

Sędziował: Paweł Kantor (Dębica). Żółte kartki: Sobol – Orzeł, Mateusz Matysiak. Widzów: 300