http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-01-07 17:01:24

Limblach Zaczernie testuje nowych graczy

Podobne tematy Limblach Zaczernie
18 piłkarzy pojawiło się na pierwszym treningu Limblachu Zaczernie. W kadrze znalazło się aż sześciu testowanych zawodników.
 
Zajęcia odbyły się w hali CKU w Rzeszowie. W trakcie nich trener Jakub Słomski mógł przyjrzeć sie bliżej nowym zawodnikom przymierzanym do gry w Zaczerniu: Piotrowi Stachyrze (zawodnik Orła Przeworsk, ostatnio Raniżovia), Rafałowi Leśniowskiemu (Chemik Pustków), Andrzejowi Bajkowi (ŁKS Łańcut), Krzysztofowi Głodowskiemu (Górnovia) oraz Dawidowi Połciewiczowi i Sebastianowi Sitekowi (Orły Rzeszów).
 
Wiosną w barwach zaczernian nie zobaczymy prawdopodobnie Artura Cacha i Grzegorza Chorzępy którzy rozpoczeli studia w Warszawie, Karola Nowaka który wraca z wypożycznia do Crasnovii i Damiana Ślęczki. Limblach trenować będzie narazie 4 razy w tygodniu, a pierwszy mecz kontrolny czwartoligowiec rozegra 30 stycznia.

źródło: Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem