2014-09-27 17:09:56

Stal Mielec poszła za ciosem. Wygrana z Rozwojem Katowice

Piłkarze Stali Mielec wygrali 2-0 w wyjazdowym meczu z Rozwojem Katowice. Dla mielczan to już trzecia wygrana z rzędu.

Podopieczni Janusza Białka odnieśli bardzo cenne wyjazdowy zwycięstwo. Stal Mielec jest pierwszym zespołem, który w tym sezonie wygrał w Katowicach.

Prowadzenie mielczanom dał Mateusz Cholewiak, który wpisał się na listę strzelców w 41. minucie meczu.

W drugiej połowie gospodarze otrzymali dwie czerwone kartki (najpierw Dawid Domański, a kilkanaście minut później Przemysław Bella) i wiadomo było, że bardzo ciężko będzie im w tym spotkaniu ugrać choćby punkt.

Wynik pojedynku na 2-0 dla Stali Mielec ustalił w piątej minucie doliczonego czasu gry Damian Skiba.

ROZWÓJ KATOWICE - STAL MIELEC 0-2 (0-1)

0-1 Cholewiak (41)
0-2 Skiba (90+5)

Rozwój Katowice: Soliński - Mielnik, Szymiński (78. Niedzielski), D. Domański, Winiarczyk - Gacki, Kapias - Tkocz (61. Szkatuła), Wróbel, Żak (61. Mazurek) - Gielza (61. Bella)

Stal Mielec: Daniel - Podstolak (90+4. Jankowski), Duda, Kościelny, Getinger  - Załucki, Żubrowki - Cholewiak (83. Bożek), Radulj, M. Domański - Żegleń

Sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław). Żółte kartki: Tkocz, Bella - Żubrowski. Czerwone kartki: D. Domański (63, faul taktyczny), Bella (75, druga żółta)