2014-09-22 10:50:50

10 goli w meczu Orlęta Radzyń - Wólczanka Wólka Pełkińska

Orlęta Radzyń Podlaski rozgromiły Wólczankę Wólka Pełkińska 7-3 w meczu 9. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Kibice, którzy wybrali się na mecz do Radzynia Podlaskiego na pewno nie mogą żałować - 10 goli w jednym spotkaniu na tym poziomie rozgrywek ogląda się niezwykle rzadko.

Worek z bramkami otworzył już w 6. minucie meczu Adrian Zarzecki, a w ciągu kolejnych 20 minut gracze Orląt Radzyń Podlaski trafiali do siatki rywala jeszcze trzykrotnie (raz Konrad Król i dwukrotnie Adison Pereira).

Kontaktowego gola dla Wólczanki Wólka Pełkińska zdobył w 31. minucie meczu Damian Misiło, a jeszcze przed przerwą na 5-1 dla miejsowych podwyższył Wojciech Jakubiec.

Orlęta Radzyń - Wólczanka [SKRÓT MECZU, WIDEO]

W drugiej połowie padły cztery gole. Najpierw hat-tricka skompletował Pereira, a w odpowiedzi dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się Krzysztof Pietluch. Wynik spotkania na 7-3 dla miejscowyhc ustalił Rafał Borysiuk.

W 90. minucie czerwonym kartonikiem ukarany został Damian Misiło, który zatrzymał jednego z zawodników gospodarzy wychodzącego na czystą pozycję.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 7-3 (5-1)

7-3 Borysiuk (79)

Orlęta Radzyń Podlaski: Wasiluk - Zarzecki, Jakubiec, Komar (53. Szymala), Ebert (83. Nowacki), Król (69. Maca), Borysiuk, Tymosiak, Zmorzyński, Melnychuk (79. Powałka), Adison

Wólczanka Wólka Pełkińska: Mikus (46. Groch) - Szczepański (46. Hala), Rybkiewicz (46. Broda), Misiło, A. Poprawa, Kocur, Padiasek, Gwóźdź, B. Poprawa, Boratyn (24. Wójcik), Pietluch

Sędziowali: Grzegorz Pożarowszczyk oraz Rafał Wójcik i Michał Bancerz (Lublin). Żółte kartki: Komar - Pietluch, Misiło.  Czerwona kartka: Misiło (90, faul taktyczny)