2014-09-19 20:09:41

Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg od 0-2 do 3-2

Siarka Tarnobrzeg prowadziła z Zagłębiem w Sosnowcu już 2-0, ale ostatecznie wróciła do domu bez punktów. Gospodarzy zwyciężyli 3-2.

Podopieczni Ryszarda Kuźmy wciąż nie zdobyli kompletu punktów. Po kwadransie gry wydawało się, że Siarka Tarnobrzeg musi ten mecz wygrać, ale ostatecznie stało się inaczej.

Gole dla podkarpackiego zespołu strzelili w 3. minucie Dariusz Frankiewicz (z rzutu karnego) i w 13. Daniel Koczon. Jeszcze w pierwszej połowie kontaktowego gola dla gospodarzy zdobył Jakub Arak, ale wciąż to goście byli w bardziej komformowej sytuacji.

Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg 3-2 [WIDEO, BRAMKI]

Po zmiane stron gracze Zagłębia Sosnowiec rzucili się ataku i w końcu przyniosło to efekty. Wyrównującą bramkę zdobył w 64. minucie Przemyław Mizgała, który pojawił się na boisku zaledwie minutę wcześniej.

Decydujący gol padł na siedem minut przed końcem pojedynku, a jego autorem ponownie był zawodnik rezerwowy. Hubert Tylec wykorzystał świetne podanie Mizgały i trafił do siatk i z bliska dając zwycięstwo sosnowiczanom.

To już trzeci mecz "Siarkowców" pod wodzą trenera Ryszarda Kuźmy. Tarnobrzeżanie w dalszym ciągu nie odnieśli zwycięstwa.

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SIARKA TARNOBRZEG 3-2 (1-2)

0-1 Frankiewicz (3-karny)
0-2 Koczon (13)
1-2 Arak (30)
2-2 Mizgała (64)
3-2 Tylec (83)

Zagłębie Sosnowiec: Matracki - Sierczyński, Jarczyk, Markowski, Kursa, Ryndak (76. Kozak), Matusiak, Dudek, Szatan (63. Mizgała), Wrzesień (63. Tylec), Arak (63. Giel)

Siarka Tarnobrzeg: Pogorzelec - Stępień, Baran, Nadolski, Sulkowski, Koczon, Tunkiewicz, Stefanik, Frankiewicz (69. Chwastek), Parobczyk (78. Paluch), Ciećko (78. Czargeiszwili)

Sędziował: Kamil Adamski (Kielce). Żółte kartki: Wrzesień, Tylec - Stefanik, Pogorzelec, Stępień, Paluch