2014-09-13 20:38:10

Remis z liderem. Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork 1-1 [WIDEO]

Drugoligowa Siarka Tarnobrzeg zremisowała 1-1 z MKS-em Kluczbork, aktualnym liderem 2 ligi.

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg pod wodzą Ryszarda Kuźmy nie odnieśli jeszcze zwycięstwa. Po remisie w Puławach przyszło im podzielić się punktami z MKS-em Kluczbork.

Prowadzenie "Siarkowcom" dał w 66. minucie meczu Marcin Stefanik, ale goście odpowiedzieli bardzo szybko, bo w niespełna dwie minuty. Gola na 1-1 zdobył Marcin Nowacki.

Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork 1-1 [WIDEO, BRAMKI]

W 78. minucie losy meczu rozstrzygnąć mógł Mateusz Arian, który wykonywał rzut karny. Gospodarzy uratował jednak Artur Melon, który w świetnym stylu obronił jedenastkę.

SIARKA TARNOBRZEG - MKS KLUCZBORK 1-1 (0-0)

1-0 Stefanik (66)
1-1 Nowacki(68)

Siarka Tarnobrzeg: Melon - Stępień, Nadolski, Baran, Sulkowski - Tunkiewicz (82. Chargeishvili), Stefanik, Więcek, Koczon (79. Ciećko), Chwastek - Paluch (65. Parobczyk)

MKS Kluczbork: Rudnicki - Gierak, Arian, Niziołek, Reinhard (84. Tomaszewski), Uszalewski, Orłowicz, Nowacki (71. Swędrowski), Hober (80. Wolkiewicz), Ganowicz, Kojder (70. Burski)

Sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin). Żółte kartki: Więcej, Chwastek, Baran, Stefanik - Niziołek, Uszalewski