2010-07-29 15:37:09

sparing: Polonia Przemyśl - JKS Jarosław 4-1

Beniaminek III ligi lubelsko-podkarpackiej Polonia Przemyśl wysoko, 4-1, pokonał w meczu sparingowym czwartoligowy JKS Jarosław.

Obydwie drużyny stworzyły sobie wiele okazji bramkowych, a jedną z nich jako pierwsi wykorzystali gracze JKS-u. Pomimo tego, to gospodarze okazali się tego dnia skuteczniejsi doprowadzając jeszcze w I połowie do wyrównania, by w drugiej części meczu trafić do bramki gości, której strzegł w tym meczu 19-letni testowany bramkarz SMS-u Kraków Tomasz Siudut, jeszcze trzykrotnie.

Polonia Przemyśl - JKS 1909 Jarosław  4-1 (1-1)
Bramki: Załoga (2), W. Jaroch, Gosa - Pawlak

Polonia: Wierzgacz - M. Kubas, Załoga, Jaroch, Jaremczuk - Tyrawski, Gwóźdź, Kazek, Kurylak - Gawłowski, Gosa oraz w II połowie: Kuźma, Zwoliński, Sobol, Harłacz, Berezowski.

JKS: Siudut - Syty, Vaskovets, Pruchnicki, Puńko - Pawlak, Raba, Sobczak, Soczek - Kossak, Muzychuk oraz w II połowie: Bartnik, Fedor, Jurczak, Gliniak, Hołub

źródło: jksjaroslaw.info / mkspolonia.pl