2010-07-29 13:07:41

sparing: Rzemieślnik Pilzno - Wolania Wola Rzędzińska 1-1

W rozegranym w Podgrodziu sparingu pomiędzy czwartoligowym Rzemieślnikiem Pilzno a występującą w IV lidze małopolskiej Wolanią Wola Rzędzińska padła remis 1-1.

Mecz rozgrywano w trudnych warunkach atmosferycznych. Pierwsza na prowadzenie wyszła drużyna z Małopolski po trafieniu w 60. minucie Łukasza Bartkowskiego - brata grającego w poprzednim sezonie w Rzemieślniku Daniela.

Na odpowiedź Pilźnian nie trzeba było czekać długo, już po pięciu minutach bramke dającą wyrównanie zdobył Wojciech Mędrek II.

Trener Federkiewicz przeyglądał się w trakcie meczu trzem testowanym zawodnikom - braciom Krystianowi i Rafałowi Pydychom (ostatnio Partyzant Targowiska), oraz środkowemu obrońcy Markowi Kowalikowi.

Rzemieślnik Pilzno - Wolania Wola Rzędzińska 1-1 (0-0)
Bramki: W.Mędrek II (65) - Bartkowski (60)

źródło: ultras-rzemieslnik.net.pl / Nowiny