2014-08-22 21:04:34

Stal Mielec uratowała remis w Pruszkowie. Gol Załuckiego w doliczonym czasie

Gol Mateusza Załuckiego w 95. minucie meczu Znicz Pruszków - Stal Mielec dał remis gościom. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Piłkarze Znicza Pruszków wyszli na prowadzenie w 40. minucie spotkania po trafieniu Macieja Górskiego i ten wynik utrzymywał się praktycznie do końca.

Kiedy wydawało się już, że Stal Mielec wróci do domu bez punktów, po serii rzutów rożnych, do siatki futbolówkę wbił Mateusz Załucki dając gościom upragniony punkt.

Gol padł w piątej minucie doliczonego czasu gry dlatego mielczanie mogą mówić o sporym szczęściu.

ZNICZ PRUSZKÓW - STAL MIELEC 1-1 (1-0)

1-0 Górski (40)
1-1 Załucki (90+5)

Znicz Pruszków: Bigajski - Kucharski, Niewulis, Jędrych, Pielak - Glanowski, Tomczyk, Grudniewski (64. Zapaśnik), Banaszewski, Niksiński (72. Kraska) - Górski

Stal Mielec: Daniel - Załucki, Głaz, Radulj, Domański (53. Ostalczyk) - Jankowski, Kościelny, Cholewiak, Podstolak, Żegleń (53. Mącior) - Getinger

Sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok). Żółte kartki: Pielak, Glanowsi, Niewulis, Górski - Głaz, Cholewiak, Kościelny, Jankowski

źródło: polskieligi.net / zniczpruszkow.com.pl