http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-07-27 13:07:41

Mecze Sokół Sokółka - Stal Stalowa Wola i Wigry Suwałki - GLKS Nadarzyn przełożone

Zaplanowany na 1 sierpnia mecz 1. kolejki II ligi grupy wschodniej pomiędzy Sokołem Sokółka a Stalą Stalowa Wola został przełożony na 8 września. Odwołano również spotkanie Wigry Suwałki - GLKS Nadarzyn.

Powodem zmiany terminu spotkania jest stan stadionu w Sokółce, który wciąż nie został odpowiednio przygotowany do rozgrywek.

- Zespół z Sokółki nie ma nadal odpowiednio przygotowanego stadionu, który będzie gotowy prawdopodobnie za miesiąc - powiedizał Echu Dnia Sławomir Adamus, trener Stali. - Działacze Sokoła przedstawili swoje argumenty i dopięli swego w Polskim Związku Piłki Nożnej, który zgodził się na przełożenie meczu z nami.

Przełożono także spotkanie pomiędzy drużyną Wigier Suwałki a GLKS Nadarzyn. Przyczynął takiej decyzji jest nagła śmierć Prezydenta Suwałk Józefa Gajewskiego.

Prezydent Józef Gajewski przebywał wraz z małżonką na urlopie w Toskanii we Włoszech. Prawdopodobną przyczyną jego śmierci był zawał serca w czasie kąpieli w hotelowym basenie.

Nowy termin spotkania nie jest znany.

 
źródło: Echo Dnia / GLKS Nadarzyn / suwalki.info

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem