http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-07-26 19:07:47

Motor chce zmiany terminu meczu z Resovią

Motor Lublin złożył wniosek o zmiane terminu rozegrania zaplanowanego na najbliższy weekend spotkania z Resovią Rzeszów. Swoją prośbę argumentuje trwającą na stadionie w Lublinie renowacją murawy.
 
Wykonawca prac obiecywał, że zakończy renowację płyty do końca lipca. Teraz jednak okazuje się, że termin oddania murawy do użytku opóźni się o miesiąc.
 
- Rzeczywiście remont i prace konserwatorskie na stadionie przy Zygmuntowskich zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami powinny skończyć się jeszcze w lipcu, tak przynajmniej byliśmy informowani w czerwcu. - poinformowała w wypowiedzi dla Gazety prezes Motoru SA Agnieszka Smreczyńska-Gąbka. - Napływają do nas informacje, że ten termin może być przesunięty na koniec sierpnia. Naturalnie, że w takiej sytuacji będę rozmawiać z MOSiR-em o przyspieszeniu działań - zapewnia pani prezes.

- Mecz z Resovią chcemy rozegrać w tej rundzie w Lublinie, dlatego w pierwszym rzędzie wystąpiłam o przeniesienie tego spotkania na termin wrześniowy. Nie chciałabym przekładać kolejnych spotkań czy zmieniać gospodarza meczu - twierdzi prezes.

źródło: Gazeta.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem