2010-07-25 11:32:00

sparing: Janowianka Janów Lubelski - Górnovia Górno 1-2

Występujący w rzeszowskiej okręgówce piłkarze Górnovii Górno pokonali w meczu sparingowym jedenastkę Janowianki Janów Lubelski (IV liga lubelska).

Piłkarze Górnovii pokonali czwartoligowca 2-1. Prowadzenie dla Janowianki wywalczył P. Gąbka już na początku spotkania. Po kilkunastu minutach piłkarze Górnovii doprowadzili do remisu. Decdującą bramkę piłkarze z Podkarpacia strzelili po przerwie.

Obie drużyny miały jeszcze co najmniej kilka okazji strzeleckich, ale więcej bramek nie udało się zdobyć. - Gra była wyrównana ze wskazaniem jednak na Górnovię, która większość czasu grała podstawowym składem - informuje strona klubowa Janowianki.

JANOWIANKA JANÓW LUBELSKI - GÓRNOVIA GÓRNO 1-2 (1-1)
Bramka dla Janowianki: Gąbka.

źródło: janowianka.futbolowo.pl