2010-07-24 20:45:34

sparing: Żurawianka - Pogoń Leżajsk 1-0

Żurawianka Żurawica wygrała w meczu sparingowym z jedenastką Pogoni Leżajsk 1-0.

Zwycięską bramkę dla Żurawianki strzelił już w 8. minucie spotkania Wojciech Pilawa. W drugiej odsłonie kilka dogodny okazji na wyrównanie mieli gracze Pogoni, ale ostatecznie nie udało im się trafić do siatki.

W zespole z Żurawicy w drugiej połowie pojawił się Konrad Demski, młody obrońca Wesołej Zadąbrowie, który pokazał się z całkiem dobrej strony. Z różnych przyczyn nie zagrali: Horodecki, Duński, Kisielewicz i K. Banaś.

ŻURAWIANKA ŻURAWICA - POGOŃ LEŻAJSK 1-0 (1-0)
Bramka: Pilawa (8).

Żurawianka: Cisek, - M. Bąk, Mach, Gorczyca, Gręda, Biały, Harłacz, Pilawa, Adamek, Ł. Bąk, Gierczak oraz Gałuszka, Klepacki, Demski, Łobos.

źródło: zurawianka.vt.pl