2010-07-24 19:52:34

sparing: KSZO II Ostrowiec - Siarka Tarnobrzeg 1-4

Piłkarze trzecioligowej Siarki Tarnobrzeg wygrali w meczu sparingowym z rezerwami KSZO Ostrowiec 4-1.

Mecz rozegrano w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tarnobrzeżanie od pierwszych minut mieli przewagę i już do przerwy prowadzili dwiema bramkami. Ostatecznie, po niezłej grze, zwyciężyli aż 4-1.

Bramki dla tarnobrzeskiej ekipy strzelali Tomasz Walat, Piotr Mazurkiewicz, Janusz Hynowski i Paweł Krzemiński. Gospodarze odpowiedzieli bramką Dawida Żaka.

KSZO II OSTROWIEC - SIARKA TARNOBRZEG 1-4 (0-2)
0-1 Walat (21)
0-2 Mazurkiewicz (41)
0-3 Krzemiński (66)
0-4 Hynowski (75)
1-4 Żak (87)

KSZO II: Dymanowski - Dębniak, Nowik, Kardas, Zdrojewski, Nogaj, Mąka, Michalski, Machocki, Czyż, Dziadowicz oraz Żak, Szafirowski, Wróbel, Zygmunt, Ulikowski.