2010-01-06 22:01:10

Jeziorak Iława rozpoczął przygotowania

Podobne tematy Jeziorak Iława
Na pierwszym w nowym roku treningu, który odbył się 5 stycznia, stawiło się 21 zawodników. Testowano też dwóch nowych graczy z niższych lig.

Trener Wojciech Tarnowski miał również do dyspozycji tych zawodników Jezioraka, którzy jesienią przebywali na wypożyczeniach a zatem Kamila Ludwiczaka (GKS LZS Wikielec) oraz Sebastiana Zawadzkiego (Sokół Ostróda). Obecny był również wychowanek iławskiego klubu, bramkarz Kamil Jędrzejewski.
 
Sprawdzano ponadto dwóch nowych zawodników, obydwaj są obrońcami. Pierwszy z nich to 23-letni Michał Lepczak z Concordii Elbląg, drugi Piotr Gruszczyński z Tęczy Płońsk. W drugim dniu przygotowań spodziewano się Yevhen Chupryna, urodzonego w 1984 roku ukraińskiego obrońcy. Chupryna (Krymteplitsa Molodizhne - drugi poziom rozgrywek) stawił sie w Iławie, zabrakło natomiast Gruszczyńskiego który zrezygnował z ubiegania sie o angaż w Jezioraku.
 
Do przygotowań nie przystąpiło jeszcze kilku zawodników IKS, jednak byli oni usprawiedliwieni wcześniej: Tomasz Staniszewski, Jacek Malanowski, Tomasz Zakierski, Jarosław Rzeźnikiewicz, Roman Kretow, Ilia Alibov i Iwo Zubrzycki przebywają jeszcze na urlopach, Cezary Ruczyński leczy kontuzję - w meczu z Resovią zerwał więzadła w kolanie).
 
Można sie spodziewać, że w najbliższym czasie klub opuści dwóch zawodników. Maciej Pater nie poinformował klubu o nieobecności, jednak mówi sie że zawodnik chce przejśc do Polonii Warszawa ME, zaś Bartosz Dobroński wyraził chęć przejścia do innej drużyny aby móc grać regularnie w pierwszym składzie.

źródło: jeziorak-ilawa.pl / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem