http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-07-22 20:07:45

Resovia musiała zmienić barwy klubowe

W meczu pucharowym z Nidą Pińczów piłkarze Resovii Rzeszów zmienili na chwilę barwy klubowe. Przez zaniedbanie działaczy grać musieli w biało-zielonych strojach pożyczonych od gospodarzy.
 
Piłkarze z Rzeszowa wygrali 2-0 i awansowali do rundy wstępnej Pucharu Polski. Po boisku biegali w koszulkach w biało-zielone pasy, z napisem "Dolina Nidy".
 
Resovia przyjechała na mecz bez sprzętu, ale gospodarze się zlitowali i pożyczyli im swoje stare stroje. Gdyby tego nie uczynili, resoviacy przegraliby walkowerem. –
 
Nasza magazynierka, pani Wandzia, wyciągnęła z dna szafy nieużywane od kilku sezonów koszulki. Zakurzone, ale dla gości szczęśliwe – opowiadał Nowinom miejscowy dziennikarz.

Jak to możliwe, że koszulki Resovii zostały w Rzeszowie? – pytamy kierownika drużyny Jana Muchę. – O co właściwie chodzi? Po co szukać sensacji! – denerwuje się – Najważniejsze, że wygraliśmy, że jesteśmy w następnej rundzie. Równie dobrze mogliśmy wystąpić w strojach kanarkowych albo czarnych.

Zaledwie kilka miesięcy wcześniej Resovia zagrała w Wysokiem Mazowieckiem w strojach pożyczonych od Ruchu. Wtedy rzeszowianie przywieźli stroje, ale w kolorach innych, niż zażyczył sobie gospodarz spotkania.
 
źródło: Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem