http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-07-21 13:30:17

Puchar Polski: Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów w niedzielę

Pojedynek rundy przedwstępnej Pucharu Polski pomiędzy Spartakusem Szarowola a Stalą Rzeszów zostanie rozegrane w niedzielę. Taką decyzję, na wniosek Spartakusa, podjął WG PZPN.
 
- W związku z wnioskiem Spartakusa Szarowola o zmianę terminu rozegrania meczu rundy wstępnej Pucharu Polski ze Stalą Rzeszów Wydział Gier PZPN wyznacza termin rozegrania tych zawodów na niedzielę 25 lipca o godz. 16 - czytamy na oficjalnej stronie Stali Rzeszów.
 
Jednocześnie Wydział Gier PZPN wzywa gospodarza spotkania do powiadomienia przeciwnika oraz WG PZPN o miejscu rozegrania meczu, w terminie do 22 lipca (czwartek) do godz. 15 pod rygorem odwołania zawodów i ich weryfikacji walkowerem.

Przypomnijmy że licencję Spartakusa Szarowola przejął Motor Lublin i to on będzie przeciwnikiem Stali w tym meczu PP. Prawdopodobnym miejscem rozegrania w/w zawodów jest Łęczna.
 
źródło: pilka.stal.rzeszow.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem