2014-06-02 00:46:26

Stal Mielec ustrzeliła Pelikana i wywalczyła utrzymanie w 2 lidze

Stal Mielec pokonała przed własną publicznością Pelikana Łowicz 2-1 zapewniając sobie tym samym utrzymanie w 2 lidze wschodniej.

W 14.minucie meczu trybuny na stadionie przy ul. Solskiego w Mielcu zamarły, gdy Piotr Koman wbił gospodarzom bramkę na 1-0 dla gości.

Minutę później nastroje były wręcz odwrotne. Damian Skiba wykończył akcję Stali błyskawicznie doprowadzając do wyrównania.

Wynik remisowy utrzymywał się do 60.minuty. Wówczas Krystian Getinger trafił na 2-1 ustalając, jak się później okazało, wynik meczu.

Wygrana zapewniła Stali utrzymanie, gdyż dwie z trzech drużyn któe mogły by zepchnąć mielczan tuż "pod kreskę" grają ze sobą w 34.serii.

STAL MIELEC - PELIKAN ŁOWICZ 2-1 (1-1)
0-1 Koman (14)
1-1 Skiba (15)
2-1 Getinger (60)