http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-07-20 21:07:35

Wierzgacz w Polonii Przemyśl

Stanisław Wierzgacz, były bramkarz Stali Stalowa Wola, został zawodnikiem III-ligowej Polonii Przemyśl.
 
25-letni Wierzgacz występował w "Stalówce" przez 3,5 roku i zebrał sporo doświadczenia. Barwy klubowe zdecydował się zmienić przez zaległości finansowe, które miał wobec niego stalowowolski klub.
 
- W Stali nie otrzymywałem pieniędzy od marca – powiedział Stanisław Wierzgacz w rozmowie z Echem Dnia. - Do ostatniej chwili czekałem po zakończeniu sezonu, że może jednak dostanę choć część zaległości, byłem na rozmowie z prezesem klubu, Leszkiem Kaczmarskim. Nic jednak nie wpłynęło na moje konto. Broń Boże nie chcę obciążać klubu kosztami sądowymi, myślę jednak, że Stal powinna rozliczyć się wreszcie z długów wobec piłkarzy, niektórzy dostali po raz ostatni wynagrodzenie za styczeń.
 
Z Polonią bramkarz podpisał umowę na rok z opcją rozwiązania jej po pół roku. - Nie wykluczam, że wrócę w przyszłości do Stali – dodał.
 
źródło: Echo Dnia

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem