2010-07-18 20:26:10

sparing: Karpaty Krosno - Unia Tarnów 1-2

Piłkarze III-ligowych Karpat Krosno przegrali w meczu kontrolnym z Unią Tarnów 1-2.

Prowadzenie tarnowskiej ekipie dał już w 15. minucie Bartkowski. Wyrównał chwilę po przerwie Jakub Zima (powrót z Partyzanta Targowiska). Decydujący cios należał jednak do Unii - w 78. minucie do siatki trafił Matras dając zwycięstwo "Jaskółkom".

W krośnieńskiej drużynie pojawił się też były zawodnik Stali Rzeszów Sylwester Sikorski oraz Tomasz Kozieł (Okocimski Brzesko) i Taras Mazur (MKS Kańczuga).

UNIA TARNÓW - KARPATY KROSNO 2-1 (1-0)
1-0 Bartkowski (15-karny), 1-1 Zima (54), 2-1 Matras (78)

Unia: Lisak - Pawlak, Furmański, Bartkowski, Węgrzyn - Radliński, Kazik, Ślęzak, Matras - Nytko, Nwachukwu oraz Sojda, Ocłoń
Karpaty: Hajduk (30. Korbecki, 60. Albrycht) - Sikorski, Chmielowski, Łukaczyński, Włodarski - Sedlaczek, Kozieł, Fydrych, Sico - Buczek, Koncewicz oraz Śliwiński, Bożek, Gonet, Mazur, Dębiczak, Stanisz, Zima, Raduli, Sienick.

źródło: zksunia.tarnow.pl / własne