2014-05-25 08:55:24

Orzeł Przeworsk wypunktował Hetmana. 12 gol Tomasza Walata

Orzeł Przeworsk wygrał z AMSPN Hetmanem Zamość 3-1, a Tomasz Walat zdobył swoją 12 bramkę w tym sezonie.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 12. minucie spotkania właśnie po trafieniu Tomasza Walat, który z dwunastona bramkami na koncie jest najlepszym strzelcem drużyny.

Jeszcze przed przerwą wyrównującego gola dla AMSPN Hetmana Zamość zdobył Adrian Jesionek i po pierwszych 45 minutach było 1-1.

W drugiej odsłonie kolejne bramki dla Orła Przeworsk zdobywali Mateusz Kocur i Paweł Zięba, co ostatecznie przełożyło się na wynik 3-1 dla miejscowych.

ORZEŁ PRZEWORSK - AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ 3-1 (1-1)

1-0 Walat (12)
1-1 Jesionek (37)
2-1 Kocur (55)
3-1 Zięba (62)

Orzeł Przeworsk: Karnas - Broda, Sykała, Sierżęga, Ostrzywilk - Kocur, Tworzydło (76. Jarosz), Zięba (89. Duży), Weres, Słysz (83. Majcher), Walat (87. Walkowicz)

AMSPN Hetman Zamość: Dobromilski - J. Baran, Herda (56. Pliżga), Mazur, Brodalski (77. Kornas), Kycko, Dębicki (61. Markowski), Bubeła, D. Baran, Jesionek, Wołoch (67. Witkowski)

Sędziował: Piotr Kozłowski (Lublin)