2014-05-25 08:35:05

Remis w meczu Czarnych Jasło z LKS-em Pisarowce

Czarni Jasło zremisowali 1-1 z LKS-em Pisarowce w meczu 28. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 28. minucie spotkania. Po rzucie wolnym najlepiej w polu karnym LKS-u Pisarowce znalazł się Stanisław Piwowar, który skierował piłkę do siatki. Do przerwy piłkarze Czarnych Jasło prowadzili 1-0.

W drugiej połowie miejscowi mieli kolejne okazje na gola. Blisko szczęścia byli Bartosz Szopa i Grzegorz Munia, ale obydwu zawodnikom brakowało precyzji.

W 78. minucie z boiska wyrzucony został Mariusz Sumara, który otrzymał drugą żółtą kartkę i goście musieli sobie radzić w dziesiątkę. Chwilę później z rzutu wolnego uderzał Damian Kulig, ale znakomicie interweniował bramkarz Pisarowiec, który zdołał wybronić ten strzał.

Goście odpowiedzieli kilka minut później. Z rzutu wolnego z ok. 20 metrów uderzył Paweł Fydrych, a piłka wylądowała w bramce Mateusza Bazana.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1. Na ławce trenerskiej LKS-u Pisarowce zadebiutował Tomasz Wacek, który kilka dni temu został nowym szkoleniowcem beniaminka.

CZARNI JASŁO - LKS PISAROWCE 1-1 (1-0)

1-0 Piwowar (28)
1-1 Fydrych (84)

Czarni Jasło: Bazan - Szydło, Nabożny, Dziedzic, Grzesiak, Kulig, Chrząszcz, Szopa (90. Jamuła), Piwowar (79. Madejczyk) , Munia (80. Borowiec), Świątkowski

LKS Pisaworce: Kowalik - Dworzański, Wityński, Sumara, Pawiak (74. Romerowicz), Pacholczyk, Zajdel, Węgrzyn, Fydrych (90. Kwolek), Kot (64. Zgłobicki), Nikody

Sędziował: Łukasz Krasowski (Leżajsk). Żółte kartki: Nabożny, Dziedzic - Sumara, Dworzański, Zajdel, Fydrych, Wityński. Czerwona kartka: Sumara (78, druga żółta)

źródło: polskieligi.net / czarnijaslo.pl