2014-05-24 16:35:27

JKS Jarosław przegrał z Lublinianką. To trzecia porażka z rzędu

Piłkarze JKS-u Jarosław przegrali w wyjazdowym meczu z Lublinianką i mają coraz mniejsze szanse na awans do baraży o 2 ligę.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 27. minucie spotkania po golu Przemysława Kanarka, a kilka minut później na 2-0 podwyższył Hubert Kotowicz.

Gdy jeszcze przed przerwą trzeciego gola dla Lublinianki strzelił Stefan Kucharzewski wydawało się, że jest po meczu.

W drugiej odsłonie jednak gracze JKS-u Jarosław wzięli się za odrabianie strat. Najpierw w 54. minucie kontaktowego gola zdobył Łukasz Tyrawski, a cztery minuty później do siatki trafił Damian Barszczak.

W samej końcówce jarosławianie mieli sporą przewagę, ale nie udało im się już wyrównać, co znacznie komplikuje ich sytuację w kontekście walki o zwycięstwo w lidze. Resovia swój mecz rozgrywa jutro, a już ma nad jarosławską drużyną cztery punkty przewagi. Do końca sezonu pozostały jeszcze tylko trzy kolejki.

1-0 Kanarek (27)
2-0 Kotowicz (30)
3-0 Kucharzewski (41)
3-1 Tyrawski (54)
3-2 Barszczak (58)

Lublinianka Lublin: Oszust - Ręba, Pawelec (63. Sobiech), Maurek, Kozieł - Czułowski, Gawrylak - Kotowicz, Kucharzewski (80. Gąsior), Kanarek - Majewski (90. Ścibior)

JKS Jarosław: Cisek - Gliniak, Sobol, Klucznik, Barszczak - Raba (82. B. Kłak), Bańka, Fedor (72. Kania), Soczek - Wolan, Tyrawski (55. P. Kłak)

Sędziował: Rafał Greń (Rzeszów). Żółte kartki: Gawrylak, Kotowicz, Majewski, Kanarek

źródło: polskieligi.net / lublinianka.net