2010-07-18 20:03:46

sparing: Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 1-1

Piłkarze II-ligowej Stali Rzeszów zremisowali z grającym ligę niżej Izolatorem Boguchwała 1-1.

Prowadzenie dla drużyny z Boguchwały zdobył w 20. minucie Tomasz Płonka strzałem z rzutu karnego. Wyrównanie przyszło w 57. minucie za sprawą Karola Wójcika.

"Izolacja” zagrała w nowym ustawieniu 4-3-3. Gol dla gospodarzy padł po faulu bramkarza  Miłosza Lewandowskiego na szarżującym Płonce (Stalowcy sugerowali, że napastnik gospodarzy był na pozycji spalonej).

Wójcik wyrównał po błędzie obrony Izolatora i wykorzystaniu sytuacji sam na sam. Gol dla gości strzelił też Ireneusz Gryboś, ale sędzia odgwizdał spalonego.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - STAL RZESZÓW 1-1 (0-1)
1-0 Płonka (20-karny), 1-1 Wójcik (57)

Izolator: I połowa: Kwaśny/Paszek - Krzak, Woźniak, Czopko, Wiącek - Domin, Cupryś, Iwanowski, Bereś - Porada, Płonka. II połowa: Paszek - Kępa, Wiącek, Iwanowski, B. Worosz - Powierża, Skiba, Sierżęga, M. Worosz - Karwat, Rusin
Stal: Lewandowski, Rzucidło, Federkiewicz, Majda, Konrad Hus, Kloc, Kiema, Krauze, Prokić, Wolański, Gryboś. W II połowie weszli: Nalepa, Wójcik, Reiman, Jakubowski, Mateusz Jędryas, Damian Jędryas, Weres,  Maca.

źródło: Nowiny / pilka.stal.rzeszow.pl / zksizolator.eu