2014-05-18 17:32:01

Wisłok Strzyżów zwycięski w Niechobrzu. Dwa gole Kamila Adamczaka

Kamil Adamczak zdobył dwa gola dla Wisłoka Strzyżów w wyjazdowym spotkaniu z Jednością Niechobrz. Goście zwyciężyli 2-1.

Goście wyszli na prowadzenie w 23. minucie po trafieniu Kamila Adamczaka z rzutu karnego (po faulu na Radosławie Adamskim).

Druga bramka padła kilka minut później. Futbolówkę w pole karne wrzucił Jakub Krok, a Adamczak tylko dołożył głowę zdobywając tym samym swoją drugą bramkę.

Kontaktowego gola dla Jedności Niechobrz strzelił w 58. minucie Marek Buda, ale ostatecznie gracze Wisłoka Strzyżów zgarnęli kompet punktów.

0-1 Adamczak (23-karny)
0-2 Adamczak (28)
1-2 Buda (58)

Jedność Niechobrz: Szeliga - Surowiec, Kłeczek, Gorzelany, Rak (46. Buda) - Baran (46. Wrona), Madera (61. Sroka), Górecki, Mularczyk (46. Grzebyk), Lelek (66. Byjoś) - Szczepański

Wisłok Strzyżów: Zimny - Draga, Pasek, Śliwa, Włodyka - Adamski (54. Pałys), Rajzer (70. M. Majewski), Wolański, J. Krok (90. Pirga) - Codello (65. Piechowiak), Adamczak (76. Delikat).

Sędziował: Tomasz Szewczyk (Dębica). Żółte kartki: Lelek - Adamczak, Włodyka, Delikat

źródło: polskieligi.net / własne