2014-05-17 21:21:17

Niespodzianka w Jarosławiu. Hat-trick Michała Beresia w 4 minuty!

Izolator Boguchwała sprawił ogromną niespodziankę wygrywając z JKS-em w Jarosławiu aż 4-1. Hat-tricka w ciągu zaledwie 4 minut ustrzelił Michał Bereś.

Kibice, którzy dziś wybrali się na stadion przy ul. Bandurskiego w Jarosławiu musieli być w sporym szoku. Szczególnie Ci, którzy spóźnieli się na początek spotkania...

Po zaledwie 7 minutach gry piłkarze Izolatora Boguchwała prowadzili już trzema golami. Niesamowitym wyczynem popisał się Michał Bereś, który w ciągu niespełna czterech minut skompletował klasycznego hat-tricka.

W 19. minucie w polu karnym faulowany był Mateusz Wanat, a sędzia Łukasz Strzępek z Rzeszowa wyrzucił z boiska Łukasza Saramaka i podyktował rzut karny dla gości.

Kiedy na 4-0 podwyższył Bartosz Karwat było już pewne, że JKS Jarosław w tym meczu punktów nie zdobędzie. Po przerwie kontaktowego gola zdobył Artur Bańka, ale na więcej wicelidera nie było dziś stać.

Gospodarze kończyli tem mecz w dziewiątkę. W 74. min drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Damian Barszczak.