2014-05-11 21:15:37

Michał Bereś uratował punkt Izolatora w Tomaszowie Lubelskim

Izolator Boguchwała zremisował w Tomaszowie Lubelskim z miejscową Tomasovią 2-2. Mimo iż goście przegrywali już 0-2 dzięki trafieniom Michała Beresia wywalczyli remis.

Po pierwszej połowie spotkania wydawało się, że gospodarze nie powinni mieć problemów z wygraniem meczu. Dwie bramki zdobyte tuż przed przerwą przez Waldermara Kozyrę i Kamila Groborza zapewniły, wydawało się, bezpieczne prowadzeni miejscowym.

Izolator w 79. minucie po golu Michała Beresia zmnieszył przewagę rywala. W końcówce meczu goście nie mając nic do stracenia zaatakowali odważniej. W 87. minucie swoją szansę wykorzystał Bereś ponownie ogrywając golkipera Tomasovii i doprowadzając tym samym do remisu 2-2.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2-2 (2-0)
1-0 Kozyra (40)
2-0 Groborz (45)
2-1 Bereś (79)
2-2 Bereś (87)

źródło: polskieligi.net / tomasovia.tomaszow.info